حسین غلامی سرمربی برق جدید پس از بازی امروز گفت

حسین غلامی سرمربی برق جدید پس از بازی امروز گفت:
در نیمه نخست زود به گل رسیدیم و پس از آن بازی تقریبا متعادل دنبال شد. البته میتوانستیم باز هم گلزنی کنیم ولی چهار موقعیت گلزنی از دست دادیم. در مقابل در دقیقه ۴۳ فولادیها به گل رسیدند.
غلامی در ادامه گفت: در نیمه دوم آمدیم که کار را تمام کنیم و هشت موقعیت گلزنی هم ایجاد کردیم که متاسفانه با بی دقتی بازیکنان به هدر رفت. هر چه زدیم به در بسته خورد. تیرک دروازه هم در یک صحنه ناجی دروازه حریف شد اما توپ از خط دروازه عبور نمیکرد.
سرمربی نارنجی پوشان افزود: به مانند بازی تراکتور روی اشتباه فردی در دقایق پایانی به تیم حریف موقعیت دادیم و آنها هم از تک موقعیت خود استفاده کردند و گل برتری را زدند. در نیمه دوم برای برد وارد زمین شدیم اما تساوی هم از دستمان رفت. برخی از بازیکنان اسیر نام تیم فولاد و ملی پوشان آنها شده بودند وگرنه بازی ای که ما امروز به نمایش گذاشتیم به هیچ عنوان مستحق شکست نبودیم. پس از بازی هم کسانی که بازی را دیدند از بازی خوب بچه ها تعریف کردند و اظهار داشتند که امروز برق جدید به حقش نرسید.
غلامی در پایان گفت: سه روز دیگر در بوشهر به مصاف شاهین خواهیم رفت و پس از انهم در اصفهان میهمان سپاهان صدرنشین هستیم. منبع telegram.me/newbarghclub

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.