میزبانی بازیهایی بین المللی والیبال در اردبیل را به فال نیک میگیریم

میزبانی و برگزاری مسابقات والیبال امیدهای آسیا دراستان اردبیل مزیت وامتیازهای فراوانی میتواند برای ما به ارمغان بیاورد و ضمن پیشرفت در ورزش والیبال استان ، به سبب تجربه اندوزی مدیران ، مربیان ، بازیکنان ، مسئولین برگزار کننده حتی تماشاگران و … خیلی ارزشمند و گرانبها خواهد شد.

برای تبلیغ جهت جذب توریست ، سرمایه‌دار ، سرمایه‌گذار و نشان دادن موقعیت جغرافیایی و نعمات خدادادی ، فرهنگ و اداب و رسوم استانمان بسيار مثمره ثمر خواهد بود و نيز ميداني براي نشان دادن روحیه تعاون ، یکدلی و اتحاد مردم و مسئولین استان میباشد.

برگزارکردن بانظم و با انضباط و همکاری تنگاتنگ و تعامل مناسب با مسئولین ، ناظران ، داوران و تیمهای ميهمان که از کشورهای پیشرفته مثل ژاپن و چین و كره جنوبي و … حضور دارند باید تمامی ارگانها از فرودگاه گرفته تا شهرداری ، هتلها حتی تمامی تاکسیها واتوبوسهای شهري آماده سرویس دهي باشند وابروداری کنند.

بخصوص تاکسیها با پرهیز از هرگونه صدای ناهنجار سروصدا کردن و بوق زدنهای بی مورد و رعایت تمامی جوانب و قشرهای مختلف اعم از بازاری ، کسبه دار و … و الخصوص رفتارمان نیز باید بین‌المللی باشد که باعث سربلندی و اعتبار همه ما خواهدشد و برای پیشرفت و توسعه استانمان نیاز مبرم به برگزاری چنین مسابقاتی داریم .

شهری که فرزندان آن سالها باعث اتحاد یکدلی و پیشرفت کشور عزیزمان و مرکز تشیع و پایتخت حسنیت بوده اند اینک نیز سربلند و سرافراز خواهند شد از تمامی مسئولین ، مردم و رسانه های مختلف درخواست داریم تا با همكاري و همدلي جهت برگزاری درخور این مسابقات مهم که آبروی اردبيل به نوعي به آن گره خورده ، هرگونه اظهار نظر های بی مورد و دلسرد کننده خودداری کنند.

چرا که این مسابقات برای پیشرفت ابادانی و نشان دادن ظرفیت و شایستگیهای همه جانبه استانمان خیلی مهم و حیاتی است. اميد است كه اين اقدام شايسته توسط ورزش استان تداوم يابد و شاهد اعتلاي روزافزون استان و ميهن عزيزمان باشيم. سربلند و پیروز باشید.

منبع: نوشته محمود جعفری ، رییس کمیته مسابقات هیات فوتبال استان اردبیل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.