شکست شهید دهقانی نیای اردبیل و شهید کیان پارس آباد در لیگ دسته دو فوتسال کشور

تیمهای فوتسال شهید دهقانی نیای اردبیل و شهید کیان پارس آباد در دومین بازی خود از رقابتهای لیگ دسته دو فوتسال کشور نتایج بازی را واگذار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورزش ۹۹، به نقل از خبرگزاری فارس، از هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته ۲ فوتسال کشور، تیم‌های شهید کیان پارس‌آباد و شهید دهقانی‌نیای اردبیل در مقابل حریفان خود شکست خوردند.

از گروه دوم این مسابقات، عصر امروز تیم فوتسال شهید دهقانی‌نیای اردبیل، میهمان تیم خالص‌سازان زنجان بود که در یک بازی نزدیک با نتیجه ۳-۲ نتیجه بازی را واگذار کرد تا به مانند هفته اول، علی‌رقم انجام بازی زیبا در کسب امتیاز موفق عمل نکرده و همچنان امیدوار به روزها و هفته‌های آینده باشد.

دیگر نماینده فوتسال استان اردبیل، تیم شهید کیان پارس‌آباد نیز در یک بازی خارج از خانه، در مقابل اروم آلیاژ ارومیه با نتیجه ۶-۳ نتیجه بازی را واگذار کرد تا هر ۲ نماینده فوتسال استان در لیگ دسته دوم مسابقات فوتسال کشور، از تیم‌های شکست خورده این هفته از مسابقات باشند.

در حال حاضر تیم شهید کیان پارس‌آباد با ۳ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به مهیان تبریز در جایگاه پنجم قرار گرفته و تیم شهید دهقانی‌نیای اردبیل نیز بدون کسب امتیاز، امیدوار به کسب نتایج مناسب در هفته‌های آینده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.