سایت ناظر ورزش اردبیل آغاز به کار کرد

سایت ناظر ورزش اردبیل با سرپرستی نادر پرستار در هفدهمین روز از آخرین فصل پاییز ۹۶ آغاز به کار کرد؛ در سخن مدیر مسؤول پایگاه خبری تحلیلی ناظر ورزش میخوانیم:

تجربه خوبی که با نشریه الکترونیکی ورزش اردبیل به دست آوردیم ما را بر آن داشت که در راستای ارایه خدمت هرچه بیشتر به جامعه ورزش استان نسبت به اخذ مجوز پایگاه خبری، تخلیلی ناظر ورزش اقدام بکنیم.

امروزه رسانه های الکترونیکی به دلیل برخورداری از مزایای مختلف، مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته اند. رسانه های فعال در فضای مجازی با بهره گرفتن از یک سری ویژگی های منحصر به فرد توانسته اند نیازهای خبری و اطلاعاتی مخاطبین خود را برآورده سازند و آنها را از مراجعه به کیوسک مطبوعاتی و مطالعه اخبار و مطالب تاریخ گذشته باز دارند.

رسانه هایی که در فضای مجازی در ارتباط با ورزش فعال هستند به موقع و در کم ترین زمان ممکن اخبار مهم ورزشی از چهار گوشه کره زمین را در اختیار مخاطبین قرار می دهند . این قبیل رسانه ها با توجه به نظرسنجی های مختلف انجام یافته توانسته اند رضایت خاطر مخاطبین را فراهم نمایند.

زمانی که تغییر مجوز نشریه ورزش اردبیل را از چاپی به الکترونیکی درخواست کردیم و با موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تجربه جدیدی را آغاز نمودیم ، اولین نشریه الکترونیکی ورزشی استان راه اندازی شد. انتظار استقبال گرم در آغاز راه را نداشتیم ولی دوستداران ورزش با برخورد های خود ما را دلگرم کردند تا بتوانیم در ادامه با یک پایگاه خبری تحلیلی ورزشی در خدمت جامعه ورزش باشیم.

فعالیت ما در فضای مجازی چه در قالب نشریه ورزش اردبیل و چه در قالب ناظر ورزش بدون کوچک ترین بهره برداری مالی بوده و خواهد بود. صفحات خود را به صاحبان آگهی ها و رپرتاژ ها نمی فروشیم و به این کار به چشم یک منبع درآمد نگاه نکرده و نخواهیم کرد. این روش امکان آن را به ما می دهد که به طور مستقل هرآن چه را که به نفع ورزش تشخیص می دهیم مطرح کنیم و به خاطر کسب درآمد چشم بر روی واقعیت ها نبسته و اصراری بر وارونه جلوه دادن حقایق نداشته باشیم.

از همه کسانی که می توانند ما را در این راه یاری نمایند و گوشه ای از کارهای پایگاه را بدون توقع مادی در دست گرفته و برای خدمت به ورزش استان کمر همت ببندند دعوت می کنیم که دست ما را بگیرند و از یاری و مساعدت شان ما را بی نصیب و بی بهره نکنند.

بدون شک پایگاه خبری ناظر ورزش به فضایی برای پرورش استعداد های روزنامه نگاری ورزشی و محلی برای بیان واقعیت های ورزش استان تبدیل خواهد شد.

عزیزانی که تمایل دارند خدمت به ورزش استان را از پایگاه خبری ناظر ورزش آغاز کنند می توانند با شماره همراه ۰۹۱۴۱۵۲۱۵۳۳ و ۰۹۱۴۲۹۰۶۲۸۴ تماس حاصل نمایند.

این افتخار برای مجموعه ما کافی است که در سطح استان اولین نشریه چاپی ورزش، اولین نشریه الکترونیکی ورزش و اولین پایگاه خبری تحلیلی ورزش را راه اندازی کرده ایم و امیدواریم با مساعدت و تشویق های همه دوستداران صادق، مؤمن، راستگو و جوانمرد ورزش بتوانیم در ارائه خدمت به جامعه ورزش موفق عمل نماییم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.